Menü
Your Cart

Kimyasal Ürünler

Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: C4H10O3 CAS No: 107-46-6 230 kg sac varillerde bulunmaktadır. Su ile her oranda karıştırılabilen berrak, saydam ve kokusuz bir sıvıdır. Etilen oksit ile Mono Etilen Glikol'ün tepkimesiyle elde edilir. Mono Etilen Glikol ile birçok bakımdan benzerlik gösterir. Ancak..
Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: C2H6O2 CAS No: 107-21-1 Etilen oksit ile suyun tepkimesinden elde edilir. Su ile her oranda karıştırılabilen, kokusuz, renksiz, şurup kıvamında olan tatlımsı bir sıvıdır. İlk olarak 1859 yılında Fransız kimyager Charles Adolphe Wurtz tarafından Etilen Glikol Diasetat'..
Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: C2H7NO CAS No: 141-43-5 220 kg varillerde bulunmaktadır. Etilen Oksit ile Amonyak tepkimesi neticesinde elde edilir. Hafif amonyak kokusu barındırır. Etilen diamin, taurin ve fenil etanolamin üretiminde hammadde olarak kullanılır. Alkanolamidlerin üretiminde ..
Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: NaOH CAS No: 1310-73-2 25 kg torbalarda bulunmaktadır. Suda ve alkolde tamamen çözünebilen, beyaz renkte olan katı bir kimyasaldır. Havada bulunan nemi, karbondioksit ve sülfür dioksidi emer. Tutuşma veya patlama gibi bir tehlikesi yoktur ama birçok asitle reaksiyona..
Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: H- (OCH2CH2)nOH CAS No: 25322-68-3 230 kg sac varillerde bulunmaktadır. Etilen Oksit ile suyun, Mono Etilen Glikol'ün veya Di Etilen Glikol'ün polimerizasyonu neticesinde elde edilir. Poli Etilen Glikol (PEG), aynı zamanda "poli oksietilen" veya "poli etilen oksit"..
Üretici: Bölge Kimya
Kimyasal Formülü: C6H15NO3 CAS No: 102-71-6 Trietanolamin 230 kg orjinal varillerde bulunmaktadır. Renksiz ve sudan daha yoğun olan bir sıvıdır. Etilen Oksit ile Amonyak tepkimesi neticesinde elde edilir. Hafif amonyak kokusu barındırır. Patlayıcı değildir. Hava ve ışığa mar..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)